RC modely

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Dickie Jeřáb Giant Crane 100cm, kabel


203462411

Naskladnění obvykle do týdne

Popis produktu Dickie Jeřáb Giant Crane 100cm, kabel. Jeřáb s ovládáním na kabel. Pohyb vpravo, vlevo, nahoru a dolů je u tohoto jeřábu samozřejmostí. Otevřená kabina třeba pro figurku jeřábníka (není součástí!),otáčí se o 350...

745,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Popis produktu

Dickie Jeřáb Giant Crane 100cm, kabel. Jeřáb s ovládáním na kabel. Pohyb vpravo, vlevo, nahoru a dolů je u tohoto jeřábu samozřejmostí. Otevřená kabina třeba pro figurku jeřábníka (není součástí!),otáčí se o 350 stupňů. Příslušenství je součástí balení. Maximální výška jeřábu 100cm. Baterie nejsou součástí.

Pro kluky od 5 let.

Technická specifikace

Doporučený věk:
d) 3 - 6 let

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Dickie Jeřáb Giant Crane 100cm, kabel

Dickie Jeřáb Giant Crane 100cm, kabel

Jeřáb dosáhne až do výšky 120cm a je na kabelové ovládání. Otáčí se, zvedá a spouští náklad. Náklad se pohybuje po ramenu vpřed a vzad. Otevřená kabina pro umístění figurky jeřábníka (není součástí).

6 dalších produktů ve stejné kategorii: