Školní batohy

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

St.Majewski Školní batoh Planes 161391


1 Položka

skladem

Školní batoh Planes -  prostorný 2-komorový školní batoh.Kromě velké hlavní komory má batoh větší prostřední komoru, menší přední kapsu všechny s uzavíráním nazip. 2 boční kapsy  ze síťky vhodné na nošení láhve s nápojem.Polstrování na...

350,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Školní batoh Planes - prostorný 2-komorový školní batoh.Kromě velké hlavní komory má batoh větší prostřední komoru, menší přední kapsu všechny s uzavíráním nazip. 2 boční kapsy  ze síťky vhodné na nošení láhve s nápojem.Polstrování na zádech a široké polstrované popruhy k pohodlnému nošení.Popruhy lze regulovat a přizpůsobit tak velikosti dítěte.Reflexní elementy pro bezpečnost dítěte.Efektivní zdobení různými technikami.Velmi solidně a pečlivě vyroben z velmi kvalitního materiálu.Velmi praktický vícefunkční batoh s motivem Planes Cars.

 Rozměry: výška: 38 cm Šířka: 29 cm Hloubka: 11 cm Váha: 610 g

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

St.Majewski Školní batoh Planes 161391

St.Majewski Školní batoh Planes 161391

St.Majewski Školní batoh Planes 161391

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

8 dalších produktů ve stejné kategorii: