Šlapadla

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

RollyToys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelený


skladem ext., odesíláme max. do 2 prac. dnů

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid  Šlapací traktor rolly Kid s přívěsným vozíkem. Velmi vysoká kvalita plastu. Váha : 7,8 kg. Traktor je testován na 50 kg váhy. Značka Rolly Toys je něměcký výrobce dětských šlapacích traktorů a...

1 720,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid 

Šlapací traktor rolly Kid s přívěsným vozíkem. Velmi vysoká kvalita plastu. Váha : 7,8 kg. Traktor je testován na 50 kg váhy. Značka Rolly Toys je něměcký výrobce dětských šlapacích traktorů a automobilů, které se vyznačují vysokou kvalitou a promyšleným designem.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

RollyToys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelený

RollyToys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelený

Šlapací traktor rollyKid s přívěsným vozíkem. Velmi vysoká kvalita plastu. Váha : 7,8 kg. Traktor je testován na 50kg váhy. Značka Rolly Toys je něměcký výrobce dětských šlapacích traktorů a automobilů, které se vyznačují vysokou kvalitou a promyšleným designem.