Sterilizátory a ohřívače

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Slevy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Philips Avent Ohřívač lahví elektronický 356/00


Na objednání do 7 dnů

Avent Ohřívač lahví elektronický  Tento ohřívač lahví představuje rychlý a bezpečný způsob, jak ohřívat odsáté mateřské mléko, sušené mléko a další dětskou stravu v kojeneckých lahvích a dalších nádobách. Ohřev je rovnoměrný díky...

1 600,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Doprava v ČR zdarma Doprava v ČR zdarma

Více informací

Avent Ohřívač lahví elektronický 

Tento ohřívač lahví představuje rychlý a bezpečný způsob, jak ohřívat odsáté mateřské mléko, sušené mléko a další dětskou stravu v kojeneckých lahvích a dalších nádobách. Ohřev je rovnoměrný díky cirkulaci stravy po celou dobu ohřívání. Ohřívač disponuje také funkcí rozmrazení. Hlavním rozdílem oproti elektrickému ohřívači Avent je funkce automatického vypnutí a udržení teploty.teplota je udržena po dobu 20 minut. Integrovaný senzor zamezuje přehřívání mléka a indikuje stav ohřevu uživateli. Díky inteligentnímu softwaru automaticky ohřeje mléko do 10 minut bez ohledu na jeho počáteční teplotu a množství. Dále má tento ohřívač více možností nastavení teploty mléka než ohřívač elektrický.

Ohřívání bez výskytu horkých míst – bezpečí pro vaše dítě, 100% bezpečná teplota mléka.Již žádné přehřívání.S inteligentním indikátorem průběhu ohřevu.Více možností nastavení teploty mléka.Jemně rozmrazuje uskladněné mléko.Ohřívač lahví je vybaven funkcemi automatického udržení teploty a vypnutí, které udrží dokonalou teplotu mléka po dobu 20 minut a poté přístroj vypnou.Ohřívá také dětskou stravu, přístroj disponuje i nastavením ohřevu příkrmů.Snadná obsluha – zapnete jedním otočením knoflíku a jednoduše vyberete správné nastavení.Kompatibilní se všemi lahvemi Philips AVENT. Lahvička není součástí balení.

Bezpečné a šetrné ohřívání


setrne ohrivani

Žádné přehřívání mléka


setrne ohrivani

Kontrolka průběhu


setrne ohrivani

Pro váš klid v duši
Více možností nastavení teploty


setrne ohrivani

Jemně rozmrazujte své mléko


setrne ohrivani

Kompatibilní s lahvičkami Avent


setrne ohrivani

Technické informace:    • Rozměry výrobku (Š x V x H) 16×14×15 cm

    • Rozměry balení (Š x V x H) 17,5×18,5×16 cm

    • Hmotnost ohřívače: 0,56 kg

  • Hmotnost balení: 0,77 kg

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Philips Avent Ohřívač lahví elektronický 356/00

Philips Avent Ohřívač lahví elektronický 356/00

Tento ohřívač lahví představuje rychlý a bezpečný způsob, jak ohřívat odsáté mateřské mléko, sušené mléko a další dětskou stravu v kojeneckých lahvích a dalších nádobách. 

23 dalších produktů ve stejné kategorii: