Tříkolky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Tříkolka Lorelli DALLAS BLACK

Barva: Růžová

skladem u dodavatele

1 350,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Vyrazte za dobrodružstvím s moderní tříkolkou Lorelli DALLAS, která odpovídá evropským bezpečnostním normám. Ideální dopravní prostředek pro děti od 2 let, který usnadní přesouvání na delší vzdálenosti a udělá z každé procházky větší zábavu. Tříkolka pomůže zdokonalit pohybové dovednosti a připravit dítě k výuce na jízdním kole. Zároveň si ovšem zachovává dostatečnou stabilitu pro malé jezdce, kteří by na běžném kole ještě neudrželi rovnováhu. Tříkolku si nespletete díky futuristickému designu. Zároveň obsahuje řadu prvků, které přispívají ke komfortu. Ergonomické sedadlo lze nastavit podle výšky dítěte a gumové úchyty na řídítkách zajistí pevný úchop. Do plastového koše v zadní části tříkolky si dítě může uložit hračky nebo jiné nezbytnosti, které si chce vzít s sebou na procházku. Rodiče ocení kromě nízké hmotnosti, která usnadňuje manipulaci s tříkolkou, také kola s pěnovou výplní. Nemusí tedy mít strach z defektu ani kontrolovat, zda jsou kola dostatečně nafouklá. 

Vlastnosti a vybavení:● Moderní design● Ergonomické sedlo pro pohodlné sezení● Gumové protiskluzové● Pedály● Pěnová kola z materiálu EVA – nízká hmotnost a bez nutnosti údržby● Velká EVA kola – přední 10, zadní 8● Sedadlo je výškově nastavitelné● Doporučený věk od 2 do 6 let ● Maximální nosnost je – 25 kg ● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 68 × 48 × 58 cm● Hmotnost: 4,50 kg

Čištění a údržba: Zkontrolujte, zda jsou pevné části pevně, pružně či nikoli. Pokud jsou poškozené díly, okamžitě je vyměňte. Pravidelně kontrolujte, zda nejsou uvolněné šrouby. Tento článek využívá trubice, plast, lepenkový papír a hadřík, takže se po dlouhou dobu nepoužívá nebo neuchovává ve vlhku a při velmi nízké nebo vysoké teplotě. Vyčistěte předmět vlhkým hadříkem. VAROVÁNÍ! Pokud byl produkt používán na pláži, očistěte jej, aby z pohyblivých částí a kol odstranil písek nebo sůl.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 71 – Bezpečnost hraček. 

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Tříkolka Lorelli DALLAS BLACK

Tříkolka Lorelli DALLAS BLACK

14 dalších produktů ve stejné kategorii: