Vláčky

Facebook www.facebook.com/3jahudky.cz
Milí návštěvníci, nezapomeňte navštívit náš facebook pro informace o aktuálním dění na eshopu 3jahudky.cz, podělíme se o rady, tipy i plánované akce.
Blog www.3jahudky.cz/blog
Píšeme blog 3.jahůdek pro všechny zapálené maminky a tatínky, kteří hledají super tipy na dárky, nebo aktivity pro své ratolesti.

Novinky

Všechny novinky

Prohlédnuté produkty

Fisher-Price Tomáš a přátelé mašinka velká Huragan DWM30 (DXR60)


DWM30 (DXR60)

skladem ext.

Díky nové řadě Tomek and Friends Adventures, které nyní mají všechny lokomotivy vyšší rychlost a sílu, se vám bude zdát každé dobrodružství vzrušující. Tomek a přátelé spěchají jako bouře, překonávají větší kopce a zažívají zajímavější a...

195,00 Kč

(uvedené ceny jsou včetně DPH)

Více informací

Díky nové řadě Tomek and Friends Adventures, které nyní mají všechny lokomotivy vyšší rychlost a sílu, se vám bude zdát každé dobrodružství vzrušující. Tomek a přátelé spěchají jako bouře, překonávají větší kopce a zažívají zajímavější a vzrušující dobrodružství.
Sortiment velkých, odolných kovových lokomotiv a vozidel ze série Tomek and Friends s plastovými konektory umožňující spojení s dalšími lokomotivami a vagóny ze série Tomek and Friends Adventures. Skvěle se hodí k jiným lokomotivám, skladbám a herním setům z řady Tomek and Friends Adventures (prodávají se samostatně v závislosti na dostupnosti).
Zábava rozvíjí mobilitu, stimuluje smysly a podporuje tvorbu kreativních příběhů.

Komentáře

Pro tuto chvíli nám žádný zákazník neposkytl recenzi.

Napsat recenzi

Fisher-Price Tomáš a přátelé mašinka velká Huragan DWM30 (DXR60)

Fisher-Price Tomáš a přátelé mašinka velká Huragan DWM30 (DXR60)

Díky nové řadě Tomek and Friends Adventures, které nyní mají všechny lokomotivy vyšší rychlost a sílu, se vám bude zdát každé dobrodružství vzrušující.


10 dalších produktů ve stejné kategorii: